Abraboro 1014C/150 bi orrfűrészlap, 5 db/csomag
Alkalmazás: fa, szegecselt fa, raklap, fém (> 2,5 mm). Hosszú élettartam.
Egységár (csomag):
Egy db-ra vetített ár:
Cikkszám:
Márka:
Abraboro
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Abraboro orrfűrészlapok
Leírás
Típus
ABRABORO: 1014C/150 bi
BOSCH: S922VF
DEWALT: DW4845
MAKITA: P47014
Jellemzők
  • Anyag: bi-metall
  • Laphossz: 150 mm
  • Fogazott hossz: 130 mm