Mastroweld GTLS-8000 PLUS kombi spotter
Maximális hegesztőáram: 7500 A
Hálózati feszültség: 2 x 400 V
Egységár (darab):
Cikkszám:
Márka:
Mastroweld
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Spotterek, kihúzatók
Leírás
GTLS-8000 PLUS – karosszéria javító hegesztőgép
Dugvilla nélkül szállítva!
Garancia: 3 év (1+1+1 év, ami regisztrációhoz kötött)
Fejlett technológia és vezérlés:
  • Nemzetközi szinten elismert technológiákra épül.
  • Microsoft processzoros vezérlés a pontos és megbízható működés érdekében.
Digitális vezérlőrendszer:
  • Stabilabb teljesítmény biztosítása.
  • Grafikus LED kijelző, amely előre beállított 10 hegesztési üzemmódot kínál.
  • Lehetőség van kézi finombeállításra is, ha a hegesztési eredmény nem kielégítő.
Széleskörű felhasználási lehetőségek:
  • Lemezzsugorítás.
  • „Meson” és egyenes húzásos javítások.
  • Ponthegesztés.
  • Simítás, hullámosítás.
  • Szegecselés, OT tömítések, kihúzó csillag és egyéb speciális hegesztési funkciók.
Műszaki adtok:
Maximális hegesztőáram acél: 2470 A
Csúcsáram (acél): 3800 A
Maximális hegesztőáram alumínium: 7500 A
Hálózati feszültség: 2 x 400 V
Fázisok száma: 2 fázis
Frekvencia: 50 Hz
Biztosíték: 16 A
Üresjárati feszültség acél: 9 V
Üresjárati feszültség alu: 20 - 80 V
Védelmi besorolás: IP20
Méretek: 44,2 x 43,5 x 31 cm
Nettó súly: 32 kg
Bruttó súly: 48,6 kg
10 funkció (acél):
1. Kihúzó csillag hegesztés
2. Kör alátét hegesztés
3. Ovális alátét hegesztés
4. Csap / csavar hegesztés
5. Szegecselés
6. Kihúzó drót hegesztés
7. Felületsimító elektróda
8. Egyoldalas ponthegesztés
9. Szénelektróda melegítés
10. Sag horpadás húzás
Az egyoldalas ponthegesztés funkció elsősorban a hegyes elektródával használható és jellemzően vékony acéllemezek (0,6 mm vagy vékonyabb) hegesztésére, illetve acéllemezek ideiglenes rögzítésére alkalmas. Ez egy olyan hegesztési módszer, amelynél magas hőmérsékleten nagy áram halad át egy kisebb keresztmetszeten, ami két fémréteg megolvadását és összeolvadását okozza lehűlés közben.